Beton kurutma cihazları ile betonun, harcın içerisinde bulunan nemi dışarı kusturarak kurutma işlemi yapabilirsiniz. Isıtma cihazları ile sıcak hava vurularak yapılan kurutma işleminde yalnızca betonun ön yüzeyinde bulunan kabuğu kurutabilirsiniz. Betonun içinde bulunan nemi ve ıslaklığı zemine hapsetmiş olursunuz ve bu nem zamanla kendisini dışarı atmaya çalışacaktır. Dışarı atma işlemi tamamlandığında boyalarınız kabaracak ve rutubet oluşumu başlayacaktır. Bunun önüne geçebilmek için beton kurutma cihazları ile ortamdaki nem değerini düşürmeniz ve %100 kuruma sağlamanız gerekmektedir.

beton kurutma cihazı

Kiralık Beton Kurutma Cihazları

Beton kurutma cihazlarını satın almaya bütçeniz yetmiyor ise; kiralama yöntemine başvurabilirsiniz. Tamamen kendi üretimimiz ve 2 yıl garantili olan beton kurutma cihazlarımızı dilediğiniz yere getirip kurulumunu sağlayabiliriz. Bazı durumlarda çok uzak bölgelere ambar kargo firmaları ile gönderim yapıp, kurulumunu sizin yapmanızı sağlıyoruz. Beton kurutma cihazlarının kiralama fiyatları çok uygun olduğu için, bütçenizi sarsacak bir durum teşkil etmeyecektir. Aynı zamanda hem süreden kazanacak hem de betonunuzun daha kaliteli kurumasını sağlamış olacaksınız.

Ev Tipi Nem Alıcılar Sanayi Tipi Nem Alıcılar Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Ev Tipi Nem Alıcılar Sanayi Tipi Nem Alıcılar Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar