Genel

En Hızlı Şap Kurutma Teknikleri

Özellikle aktif inşaat alanlarında şap ve beton atımı mutlaka olması gereken şeylerdir. İnşaat yüzeyinde şap kullanıldıktan hemen sonra diğer malzemelerin kullanılması mümkün değildir, nemli ve ıslak halde bulunan şapın kuruması şarttır. En hızlı şap kurutma konusunda firmamızın yaptığı çalışmalar neticesinde hızlı ve kesin çözüm sunulmaktadır. Nem birçok alanda olduğu gibi inşaat sektöründe de malzeme ömürlerini ve yapılan işlerin kalitesini olumsuz anlamda değiştiren bir etkendir.

Şap Nasıl Kurutulur?

İnşaat alanları ya da büyük tamiratlar yapılan noktalarda aşırı nemin bulunması oldukça alışıldık bir durumdur. Şap ve beton gibi malzemelerin uygulandığı alanların çevresinde aşırı terleme, ısınma, nem gibi sorunlar sıkça görülür bu gibi olumsuz durumlardan firmamız bünyesinde bulunan profesyonel hızlı şap kurutma cihazları ve ekibimiz sayesinde kurtulabilirsiniz. Firmamız nemin oluştuğu alanı öncesinde kontrol eder ve daha sonra bu alana uygun olan aletleri envanterimizden kullanıma göndererek çalışmalar başlatılır. Bu sayede kaliteli ve oldukça hızlı bir şekilde nem sorunu çözülmüş olur.

Nem Alma Hizmeti Nerelerde Yaygındır?

Nemin yüksek olduğu bölgeler sanılandan çok daha fazla zararlıdır. Alerjik reaksiyonlar, astım, koah gibi pek çok akciğer kaynaklı solunum rahatsızlığı ortaya çıkabilir. Bundan dolayı nem alma hizmeti, nemin fazla olduğu neredeyse her yerde uygulanabilir. Ayrıca inşaatlarda şap ve beton dökme gibi işlemlerden sonra kaplama yapılması hızlanacaktır. Hızlı şap kurutma işlemleri ile hem vakit olarak zaman kazanırsınız hem de sağlıklı nefes alırsınız.