Havuz Tipi Nem Alma Cihazı Ne İşe Yarar

Havuz tipi nem alma cihazlarımız, ortamda bulunan nemi çekerek içerisinde bulunan gider hortumu ile dışarı atmaktadır. İçerde oluşan terlemeleri kurutarak sıfıra kadar indirebilirsiniz. Ayrıca; camlarda oluşan buharlaşmalar ve içeride bulunan nemden etkilenebilecek tüm ürünleri koruma altına almış olursunuz. %100 yerli üretim olan havuz tipi nem alma cihazlarımız 2 yıl garantili olup, piyasada bulunan en güçlü cihazlardır. Tüm bunlara rağmen havuz tipi nem alma cihazlarımıza en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Havuz Tipi Nem Alma Cihazları Nerelerde Kullanılır

Havuz tipi nem alma cihazları genellikle otellerde, hamamlarda, spa salonlarında, fitness salonlarında ve içeride havuzun, nemin olduğu tüm kapalı alanlarda kullanılır

havuz nem alma cihazı

Havuz Tipi Nem Alma Cihazı Fiyatları

Havuz tipi nem alma cihazları kiralama ve satın alma fiyatları olarak ikiye ayrılırlar. Eğer geçici bir nem kurutma işlemi işinizi görecekse cihazı satın almanıza gerek yoktur. Bu nokta depomuzda kiralama için ayırmış olduğumuz yüzlerce nem kurutma cihazımız bulunmaktadır. Problemli yere makinalarımızı kurduktan sonra ortalama 4-5 gün içerisinde gelip ortamın nem değerini ölçüyoruz. Eğer nem ölçme cihazlarımız ile ortamın kuruduğunu tespit edersek bunu size bildiriyor ve cihazlarımızı geri alıyoruz. Ortamın kurumadığını anlarsak, makinalarımızın kaç gün daha kalması gerektiği bilgisini sizlerle paylaşıyoruz. Kiralama fiyatları, satın alma fiyatlarına göre çok daha uygundur. Satın almaya kalktığınız nem kurutma cihazlarımız Türkiye’de bulunan en performanslı ve en uygun fiyatlı nem kurutma cihazlarıdır.

Kiralama ve Satın Alma Seçenekleri İle Hemen Bilgi Almak İçin Arayın

Ev Tipi Nem Alıcılar
Sanayi Tipi Nem Alıcılar
Elektrikli Isıtıcılar
Mazotlu Isıtıcılar
Ev Tipi Nem Alıcılar

Sanayi Tipi Nem Alıcılar

Elektrikli Isıtıcılar

Mazotlu Isıtıcılar