Genel

Islak Duvar Kurutma

Günümüzde pek çok noktada nem sorunları aktif olarak boy göstermektedir. Nem sorununun en fazla kendini gösterdiği noktalar tavan ve duvarlardır. Halihazırda nem sorunu yaşandığında duvarlarda sararma, küflenme gibi rahatsız edici durumlar ortaya çıkar.

Islak Duvar Kurutma İşlemi Nasıl Yapılır?

Buharlaşma ve benzeri birtakım sebeplerden dolayı duvarların ıslak olduğu görülebilir. Kimi zaman önemsenmeyen bu ıslaklık küf, mantar, kötü koku, rutubet gibi pek çok olumsuz sonuca yol açabilir. Bundan dolayı ıslak duvarlar için çözüm bulunması son derece önemlidir. Firmamız bünyesinde ıslak duvar kurutma işlemini kısa sürelerde yapıyor ve sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. Bu sayede sorunun tekrarlamasının da önüne geçerek, rutubeti ortadan kaldırıyoruz.

Islak Duvar Kurutmada Ne Kullanılır?

Firmamız kurutma konusunda tek bir yöntemle hizmet vermek yerine pek çok aktif metot uygulamaktadır. Islak duvarları kurutmak, rutubeti almak için kullandığımız özel makinalarımız bulunmakta. Yeni teknolojik gelişmeler ışığında ortaya çıkan son derece modern makinalarımızla yüksek performanslı hizmet sağlıyoruz. Hizmet almak istediğiniz noktayı inceleyerek hangi cihazın yeterli olacağını uzman personellerimizle kararlaştırarak, çözümü çok kısa sürede sizler için sağlıyoruz. Unutmayın kendinizin yapacağı ya da dışarıdan merdiven altı firmalardan alacağınız hizmetler çok büyük ihtimalle duvarın sadece dış yüzeyini kurulama yapacak ve sorun giderilmeyecektir. Ancak firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetle birlikte duvarın içerisinde bulunan nem ve rutubet sorunlarından kurtulmanızı sağlıyoruz.

Related Posts