Genel

Nemli Duvar Kurutma

Duvarlarınızdaki nem bir zaman sonra rutubete dönüşerek duvarlarınızı küflendirir ve boya atmalarına sebep olur. Bunun önüne geçebilmek için sanayi tipi nem alma cihazları ile duvarların içerisinde hapsolmuş olan nemi, nem alma cihazları ile çekmeniz gerekmektedir.

Nemli Duvar Kurutma İşlemi

Nem genel bir problem olarak birçok mekânda ortaya çıkar. Evlerde, ofislerde, dükkânlarda ve akla gelebilecek her yerde nem sorununa rastlamak mümkündür. Bu sorun duvarlarda çok sık meydana gelir. Duvarın nemli ve ıslak olması sorunu için de geleneksel yöntemler çok fazla işe yaramaz. Anlık olarak fayda sağlayan çözümler bulunsa dahi duvardaki nemi tamamen yok etmek her zaman zor olmuştur. Firmamız tarafından nemli duvarlar için kurutma işlemleri yapılır ve duvardaki nemin yok edilmesi sağlanır. Bu sayede de büyük bir problem haline gelen nem, artık sorun olmaz. Duvardaki nemi emerek kurutma işlemi yapan cihazlarımız ile bu hizmeti sunuyoruz. Nemli duvarların kurutulması için yüzde yüz etki gösteren bir yöntem kullanıyoruz.

Duvarların Nemli Kalmasını Neden Tavsiye Etmiyoruz?

Nemli duvarların mutlaka kurutma işleminden geçmesi ve neminin ortadan kaldırılması gerekir. Bunun için pek çok neden gösterilebilir. Öncelikle nemli duvarlar sağlık açılışında hiç iyi değildir. Nem yüzünden astım ve benzeri kötü hastalıklar ortaya çıkabilir. Bu nedenle nemli duvar kurutma hizmeti veriyoruz ve bu hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Nemli duvarlara boya yapmak da çok zor olur. Firmamız boya yapılmadan önce duvarın nem seviyesinin kontrol edilmesini sağlar. Böylece gerekli ise duvar nemini yok ederek daha iyi boya yapılmasını sağlıyoruz. Duvar kâğıdı kullanılacak olan yerlerde de nem bulunması durumunda hizmet veriyoruz. Çünkü nemli duvarlar, duvar kâğıdını düzgün bir şekilde tutmaz. Duvarınızın nemli olması hem binaya hem de eşyalara da olumsuz etki eder. Binanın daha çabuk yıpranmasına neden olur. Aynı zamanda eşyaların ise çabuk çürümesi gibi bir sorun da ortaya çıkar. Bunlar gibi pek çok nedenden dolayı duvarlardaki nemin alınması gerekir. Nemli duvar kurutma hizmetimiz ile bu sorunların hepsi için çözüm oluyoruz. Duvarlarda nem sorunu yaşayanlar için kısa sürede nemli duvar kurutma işlemlerini gerçekleştiririz.

nem alma cihazı

Nemli Duvarları Ne Yaparak Kurutuyoruz?

Kurutma işlemine ihtiyaç duyanlar için hizmet veren firmamız, alanında en iyisi olarak biliniyor. Hizmetlerimizi en yeni ve teknolojik cihazlar ile veririz. Bu sayede hizmet kalitemiz her zaman yüksektir. Nemli duvarları kuruturken kullandığımız kurutma makineleri çok etkili olur. Bu makineler ile duvarlardaki fazla nem miktarını sıfıra indirebiliyoruz. Böylece duvarları en hızlı ve kusursuz şekilde nemden arındırıyoruz. Nemli duvarları kurutmak için kullandığımız cihazlar sürekli çalışabilme özelliğine sahiptir. Yüksek kapasiteli cihazlarımız, nem seviyesini algılar ve olması gereken düzeye getirir. Böylece hem duvarların nemli olmasından dolayı yaşanan sorunları yok ediyoruz hem de çok yararlı bir hizmet sunuyoruz. Nemli duvarı kurutma cihazlarımız işlem tamamlandıktan sonra otomatik olarak kapanabiliyor. Bu sayede işlem sırasında herhangi bir sorun yaşamasına izin vermiyoruz.

Nemli Duvar Kurutmada Dikkat Ettiklerimiz

Nemli duvarları kuruturken öncelikle ortamdaki nem seviyesine dikkat ederiz. Nem seviyesini belirleriz ve buna göre kurutma yaparız. Uygun cihaz seçimi için de gerekli incelemeleri yaparız. Aynı zamanda cihazın kurutma açısını da ayarlarız. Böylece kurutma en etkili düzeyde yapılır. Bununla birlikte nemli duvar kurutma işlemi bittikten sonra gerekli kontrolleri yaparak herhangi bir sorun olmadığından da emin oluruz.

Yetkili Personellerimizden Etkili Hizmet

Firmamız bünyesinde bulunan personeller, sizlere kurutma yöntemlerimiz ve cihazlarımız hakkında her türlü bilgiyi verir. Nemli duvar kurutma hizmetimizin aşamaları ve yöntemi, cihazlarımızın özellikleri gibi konularda yetkili personellerimiz herkese gerekli bilgilendirmeyi yapar. Aynı zamanda personellerimiz ile nemli duvar kurutma hizmetini profesyonelce veriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler