Genel

Sanayi Tipi Nem Alıcı Cihaz Alınmadan Önce Nelere Dikkat Edilmelidir:

Sanayi tipi nem alıcı cihazların kullanılacağı ortam çok önemlidir. Çünkü bu makinelerin çeşitleri kullanılacağı ortama göre değişiklik göstermektedir. Eğer yanlış ortamda yanlış cihazı kullanırsanız alacağınız performans yüksek oranda düşer. Bu yüzden ürünlerimizi almadan bu yazıyı okumanız çok önemlidir.

Sanayi Tipi Nem Alıcı Cihazlarının Kullanılacağı Ortam:

  • Cihazlarımızın ortamın büyüklüğüne göre “kW” sı yani çektiği güç değişmektedir. Nemi alınacak ortamın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
  • Nemi alınacak bölgeye göre de cihazlarımız değişiklik gösterebiliyor. Mesela duvar nemi için farklı zemin nemi için farklı makineler kullanılıyor.
  • Sanayi Tipi Nem Alıcı Cihazların en büyük özelliklerinden birisi de her ortama uygun ürünlerimizin olmasıdır. Yani nemlenen her bölgeye müdahale edebiliyoruz.
nem alma cihazı

Sanayi Tipi Nem Alıcı Cihazlarının Kullanım Nedeni:

  • Cihazların kullanılacağı ortam ne kadar önemliyse aynı şekilde kullanım nedeni de o kadar önemlidir. Mesela cihazlarımızla zemin, duvar gibi mekanların nemi alınıyorken, bakliyat için kurutma işlemi de yapılıyor.
  • Cihazlarımızın kullanım nedenleri bu tarzda değişiklik gösterebiliyor. İşlemlerin farklılığı cihazlarımızın farklılığına da yansıyor.

Sanayi Tipi Nem Alıcı Cihazlarının Kullanım Süresi:

  • Sanayi tipi nem alıcı cihazların kullanım süresi tamamen ortamın nem oranına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
  • Kurutulacak alana önce keşif ekibimiz gelmektedir. Keşif ekibi nem sensörü ile ortamın nem miktarına bakarak size gerekli cihazı ve kullanılması gereken süreyi söyleyeceklerdir. Eğer bu süre hesaplanmazsa sadece gözle görülür yerdeki nemin geçtiğini görürsünüz ve makineleri çalıştırmayı bırakırsınız. Kısa bir süre sonra aynı sorunla karşılaşırsınız. Bu sorunun yaşanmaması için keşif ekibimizin size söylediği süreyi dikkate almalısınız.

Ürünlerimiz %100 yerli üretim olduğu için 2 yıl garanti altındadır.

İletişim için hemen arayın.

Nem Alma Cihazları
Elektrikli Isıtıcılar
Mazotlu Isıtıcılar
Diğer Ürünler
Nem Alma Cihazları

Elektrikli Isıtıcılar

Mazotlu Isıtıcılar

Diğer Ürünler