Genel

Şap Öncesi Kurutma

Şap Öncesi Kurutma Nedir ?

Kurutma işlemleri yapılar için mutlaka gerekli olan bir şeydir. Şap suda çok kolay ve hızlı bir şekilde çözünebilen bir maddedir. Bu nedenle de şap öncesi kurutma işlemi yapılması gerekir. Şap, duvar ve tabanlar için yapılır. Bu nedenle de kurutma işleminden geçirilmez ise yapıda ve inşaatlarda birtakım sorunlara neden olur. Şap yapılmadan önce ve hatta yapılırken de kurutma işlemi gerekli olur. Firmamız şap öncesi kurutma işlemine ihtiyaç duyanlara hizmet veriyor. Bu hizmetimiz sayesinde nem ve suya karşı çok dayanıksız olan şapın, kurutulmasını sağlıyoruz. Şap öncesi kurutma işlemlerini yaparak şapın daha iyi oturmasını sağlamak mümkündür. Firmamız tarafından verilen kurutma hizmeti ile şap çalışması daha etkili bir şekilde yapılır.

nem alma cihazı

Şap Öncesi Kurutma İşlemi Yapılmasının Nedenleri

Şap öncesi kurutma işleminin bazı temel sebepleri vardır. Bu işlem yapılmadığı takdirde herhangi bir yere şap çalışması uygulamak etkili olmaz. Çünkü şap, kuru bir alana yapılır ve aynı zamanda yapılınca da kurutulur. Şap öncesi kurutma yapmak için çeşitli yöntemler bulunur. Eskiden kullanılan yöntemlerden biri de şapın kendi kendine kurumasını beklemektir. Bu yöntem hem çok etkisiz olur hem de oldukça fazla zaman alır. Şap, nemli bir yere yapılır ise düzgün bir şekilde uygulanamaz. Aynı zamanda bozulur ve tabana ya da duvara iyice oturmaz. Nemli ve ıslak kalması durumunda ise kolayca çözülür ve görüntüsü bozulur. Hatta şapın nemi ve ıslaklığı hem duvara hem de tabana da geçebilir. Firmamız tarafından yapılan şap öncesi kurutma işleminin önemi bu nedenle çok büyüktür. Şap atılan yerin kuru olması için ve de şapın neminin alınması için hizmet veririz. Şap atma işlemi yapacak olanlar, kurutma için bizden hizmet alabilir. Şap öncesi kurutma hizmetimiz ile şap atma işleminin daha etkili olmasını sağlıyoruz. Kusursuz şap atma işlemi yapmak isteyenler için bu hizmetimiz çok faydalı olur.

Etkili Şap Öncesi Kurutma Cihazları İle Verilen Hizmet

Firmamız, kurutma işlemlerinde hizmet verir. Bu hizmetlerimiz sayesinde özellikle inşaat çalışmaları daha etkili ve kolay bir şekilde yapılır. Şap atma işlemi için verdiğimiz kurutma hizmeti, faydalı ve kullanışlıdır. Şap öncesi kurutma için hem teknolojik hem de çok fonksiyonlu cihazlar kullanırız. Isıtma ve kurutma işlemi yapan cihazlarımız, şap üstünde bulunan nemi ve ıslaklığı alır. Şap öncesinde ise betonlarda bulunan nemin ortadan kalkmasını sağlıyoruz ve şap atılacak alanın tamamen kuru kalmasını sağlıyoruz. Şap öncesi kurutma işleminde kullandığımız cihazlar, şapın kısa sürede yapılabilmesini sağlar. Aynı zamanda nem ve rutubeti yok ederek ileride hem duvarlarda hem de zeminde yaşanabilecek sorunları engelleriz. Kurutma hizmetimizde kaliteli cihazlar kullanarak atılan şapın daha uzun ömürlü olmasını da sağlıyoruz.

Kısa Sürede Şap Öncesi Kurutma

Firmamız, şap öncesi kurutma işlemini çok kısa sürede gerçekleştirir. Kesintisiz olarak çalışabilen cihazlarımız ile sürekli sıcak hava üfleme imkânı veririz. Şap uygulanacak alanın kuruluğu için de şapın nemsiz olması için de çok kaliteli bir hizmet veriyoruz. Firmamız tarafından verilen hizmet, şap atma ve benzeri yapı çalışmalarında çok faydalı oluyor.

Şap Öncesi Kurutma İçin İlk Adres

Firmamız, şap öncesi kurutma hizmetini kurumsal olarak verir. Bununla birlikte şap öncesi kurutma cihazlarını kiralamak isteyenler için de hizmet veriyoruz. Bu sayede kurutma için hem birebir hem de cihazlarımız ile dolaylı hizmetler sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek şap öncesi kurutma hizmetimizden her zaman yararlanabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler