Genel

Akıllı Şap Nasıl Kurutulur?

Akıllı şap kullanıldığı alan hızlı bir şekilde yayılır ve oldukça hızlı bir şekilde kurur. Zemini en hızlı şekilde düz hale getiren üst düzey bir malzeme yapısına sahiptir. Bu nedenle de halı döşeme alanında yerden ısıtmada evlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle laminant parke için milim bilin düzeltme oranlarına sahip olduğundan dolayı sıfır hata şeklinde yapılmaktadır. Sürekli su ile temizlenen zeminler toprak ve yumuşak alanlar içinde akıllı şap sıklıkla tercih edilmektedir.

Akıllı Şap Özellikleri

 İçerisinde bulunan polimer katkısı ile birlikte akıllı yüzeye oldukça hızlı bir şekilde yayılır ve bu özelliği ile birlikte de yüzey tutunmayı başarır. çimento ile kuvvetli yapıştırma gücüne sahip olduğu için birçok açıdan tercih edilmektedir.

  • Oldukça pratiktir bir üründür
  • Pürüzsüz ve net bir alan yaratır
  • Uygulama işleminden sonra da hemen kurur
  • En son teknolojisi bir üründür
  • 3 saat gibi sürelerde ivedilikle kurur

Akıllı Şap Nasıl Kurur?

Akıllı şap dökme işlemine başlamadan önce mutlaka zeminin kuru ve temiz olması önemlidir. Beton zeminlerde kullanıldığı zaman çok daha etkili sonuçlar elde edilir. Özellikle bölge hemen öncesinde elektrik süpürgesi ile temizlendiği zaman çok daha keskin sonuçlar verir. Malzemeyi 6 litre kadar su ile karıştırmak yoğun ve homojen bir kıvama getirir bu sayede şap karışımı hazır hale getirilir.