Genel

Bolu Nem Kurutma

Bolu Nem Alma firması Bolu ve ilçelerinde nem sorunları olduğu bilinmektedir. Bolu nem alma hizmetiyle modern ve kaliteli çalışmalarını önünüze getiriyoruz.

Nem alma işlemi aslında günümüzde tüm betonarme binaların yapım aşamasında uygulanması gereken bir işlemdir. Fakat bu genelde bazı firmalar tarafından ihmal edilmektedir. Nemin önüne geçmek ve önlem almak varken bunun yerine yalıtıma önem verilmektedir. Oysa yalıtım nemin giderilmesi için değil dış yüzeyin kaplatılarak nemi saklamaktır.

Bu hizmeti veren firmalar olmasına rağmen sorun önemsenmemektedir. Bu nedenle çok fazla firma yoktur.  Nemlenme sorunundan kurtulmak isterseniz firmamız bünyesinde bu cihazlar ve uzman personeller ile çözümlenmekte ve sonrasında tekrar bu sorunları yaşamamanız için gereken önlemler hakkında bilgi almanız konusunda bilgilendirme yapılmaktadır.

Nem Alma İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Nem alma cihazı genelde klimaya benzetilmesine karşın farklı çalışma sistemine sahiptir. Bu cihaz ilk olarak içeride bulunan nem oranını ölçerek normal nem oranına göre nemin fazla ya da eksik olduğunu belirler. Yapılan ölçümle nemin dengelenmesini sağlar. Cihaz sürekli kullanılabileceği gibi nem fark edildiği anda da kullanılabilir. Kendi arasında nem alma cihazı grup oluşturur. Ev tipi ve sanayi tipi olarak ayrılır. Tek fark ebat olacaktır. Ev tipi nem cihazı daha küçüktür.

nem alma cihazı

Nem Kurutma Cihazları Nasıldır?

Eskiden bina yapımlarında nem kurutma işlemleri yapılmamaktaydı. Klasik ısıtıcılar gibi yöntemler kullanarak nem olayını çözmeye çalışsalar da bir süre sonra bu sorun tekrar ortaya çıkıyordu. Şimdi teknolojinin gelişmesiyle kurutma cihazlarıyla bu soruna çözüm bulunmuştur. Bunun yanı sıra eski yöntem daha külfetliydi. Yeni yöntemle daha az enerji harcanmaktadır. Nem kurutma cihazı inşaat firmalarının uzun vadeli planlarının yerine getirilmesine maksimum çalışma sağlanmasına yardımcı olur. Nem kurutma cihazı rutubetli ortamlardaki su buharını yoğunlaştırarak su haline getirir ve haznesine çeker. Büyüklüğüne göre çalışma süreleri, güçleri ve su hazneleri değişmektedir. Nem kurutma cihazı profesyonel ellerde yapıldığında oldukça kolay ve kısa sürede çözüme ulaşılmaktadır. Kullanılması için bir kere anlatmak yeterlidir ama verdiği değerlerin yorumlanması uzmanlık gerektirmektedir.

Firma olarak büyük ve gelişmiş kurutma teknolojisini hizmet alarak sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu alanda yaptığımız yatırımlarla müşterilerimizin memnuniyetini temsil etmesi, firmamızın bu konudaki başarısını gözler önüne seriyor. Firmamız, yeni ürün ve teknolojileri takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmayı, öncü kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler