Genel

Boya Öncesi Kurutma

Kurutma hizmeti pek çok kişinin ve şirketin yararlandığı bir hizmettir. Bu hizmetten en fazla yararlanılan zamanlardan biri de boyama işlemlerinin öncesi ve sonrasıdır. Boya yapılacak olan bir yerin iyi bir şekilde kurutulması gerekir. Bununla birlikte boyadan sonra da kuruma gerekir. Firmamız tarafından da boyanan yerler için kurutma hizmeti verilir. Bir yere boya yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerin arasında kuruluk da bulunur. Boyanın yapıldığı alanın kesinlikle kuru olması gerekir. Kurutma işlemeleri ile bu koşulu sağlıyoruz. Boyanın yapılacağı alana öncelikle sıva yapılır.

Bu nedenle boyamaya başlanmadan önce sıvanın kuruması beklenir. Boya öncesi sıva kurutma hizmetimiz ile bu bekleme süresini minimuma indiriyoruz. Kurutma işlemi yaparak sıvanın kısa sürede oturmasını sağlarız ve boyamaya imkân veririz. Şap yapıldığı zaman da aynı hizmeti veriyoruz. Şapın kuruması ve iyice yerleşmesi için kurutma hizmetimizi sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde boyama için uygun alanın kısa sürede oluşmasında faydalı oluruz. Boya yapılacak olan duvarın aynı zamanda nemli ve ıslak olmaması da gerekir. Çünkü nemli ve ıslak duvarlarda boya tutmaz ve hemen bozulabilir. Boya öncesi duvarı kurutarak nemin giderilmesini sağlarız. Böylece boyama işlemi en iyi şekilde yapılabilir. Boya yapıldıktan sonra da kurutma hizmeti sunuyoruz. Boyanın kendiliğinden kurumasını beklemek zaman alır. Bu yüzden boyanın kurumasını sağlayarak zaman kaybedilmesini de önleriz. Bütün bu işlemleri hem dikkatli hem de özenli bir şekilde yerine getiririz.

Boya Öncesinde Ve Sonrasında Kurutma İşlemi

Kurutma işlemlerini yerine getirerek hizmet veren bir firma olarak boyama öncesinde de sonrasında da çalışmalar yapmaktayız. Kullandığımız son model kurutma cihazları ile boya öncesinde yapılan sıva ve şap uygulamalarını rahat bir şekilde kurutuyoruz. Bununla birlikte boyamaya başlanmadan önce duvarın nemli olması durumunda cihazlarımız ile gereken kurutma işlemini yaparız ve duvardaki nemi alırız. Nemden arındırılmış, sıvası ve şapı kurutulmuş olan duvara daha iyi bir şekilde boya yapılmasına imkân veririz. Kurutma cihazlarımız yüksek performans ile kesintisiz bir çalışma süreci sağlar. Boya sonrasında da aynı cihazlar ile kurutma yaparız.

nem alma cihazı

Boya İçin Kurutma Yapmak Yararlı Olur Mu?

Boya yapılırken kurutma hizmeti almk önemli bir iştir. Boya öncesinde vermiş olduğumuz kurutma hizmetleri, boyanın sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlar. Aynı zamanda bu sayede yapılan boyanın kullanım ömrünün de daha uzun olmasını sağlıyoruz. Bir diğer önemli fayda ise kurutma sonrasında yapılan boyanın daha canlı olmasıdır. Boya yapıldıktan sonra verdiğimiz kurutma hizmeti de oldukça faydalıdır. Bu hizmet ile de boyanın daha çabuk oturmasına ve bozulmadan kullanılabilmesine imkân veririz.

Kurutma Cihazlarımızın Boya Üzerinde Olumsuz Bir Etkisi Var Mı?

Boyama işlemleri öncesi ve sonrası için kullandığımız kurutma cihazları birçok konuda avantaj sağlar. Ancak merak edilen konulardan biri de bu cihazlarımızın boyaya herhangi bir olumsuz etkisinin olup olmadığıdır. Kurutma cihazlarımızın hiçbiri olumsuz veya kötü bir etkiye sahip değildir. Boyaya da herhangi bir şekilde zarar vermez. Bu sayede firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilir ve daha iyi boyama işlemleri yapabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kurutma firması olarak bizi tercih etmeniz için çok sayıda neden bulunur. İlk olarak teknolojik kurutma cihazları ile hizmet veriyoruz. Aynı zamanda personel kadromuz tamamen profesyonel kişilerden oluşuyor. Fiyat tekliflerimiz de uygun bir düzeydedir. Hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Belirtmiş olduğumuz nedenler ve daha fazlasından dolayı kurutma işlemleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Nem Alma Cihazları
Elektrikli Isıtıcılar
Mazotlu Isıtıcılar
Diğer Ürünler
Nem Alma Cihazları

Elektrikli Isıtıcılar

Mazotlu Isıtıcılar

Diğer Ürünler