Genel

Islak İnşaat Kurutma

Islak İnşaat Kurutma inşaatlarda kesinlikle yapılması gereken bir işlemdir.İnşaat kurutma işleminin yapılması inşaat sahibi olarak sizler için de oldukça faydalı olan bir uygulamadır.İnşaatların yapımı oldukça uzun bir zaman dilimine sahiptir. İnşaat firması sahipleri sizlere evleri teslim etmek için belirli bir süre vermektedirler. Bunun için de bu sürede inşaatı bitirmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Özellikle inşaat gibi konularda en büyük zarar nemden ve ıslaklıktan dolayı meydana gelebiliyor.Islaklığın her zaman inşattan uzak tutulması da mümkün olmadığı için bu sorunu mümkün olduğunca engellemek adına dünya genelinde kullanılan kurutma uygulamasını yapabilirsiniz. İnşaatlar için yapılacak olan kurutma işlemleri yüksek ve kalabalık olan bina yapımlarında da oldukça etkili olmaktadır.

İnşaat Temelindeki Islaklığın Giderilmesi Neden Yapılır ?

İnşaat sahiplerine zamandan kazandırmak adına yapımı uygun olan ve tercih edilen kurutma işleminin diğer avantajlarından da bahsetmek istiyoruz.Özelikle ıslaklıktan dolayı çimento, kiremit, demir veya buna benzer inşaat yapımında kullanılan malzemeler zarar görebilmektedir. Bunun önüne geçmek için güneş ışığından faydalanmayı beklemek malzemelerin yapı olarak bozulmasını da beklemek olabilir.Maddi olarak malzeme kaybına bağlı kayıp yaşamamak için yapmanız gereken hem sıcak hem de soğuk havalarda kullanım için uygun olan kurutma cihazlarını seçmek olacaktır.Firmamız sizlere bu konuda oldukça etkili hizmet seçeneklerini sunarken aynı zamanda sizlerin sorununuz için en etkili çözüm için de sizleri yönlendirmektedir.

Yağan yağmurlar, kışın uzun süre inşaatın çalışmasını durduracak kadar etkili olan kar ve dolu gibi dış etkenler inşaatın tamamen ıslanmasına sebep olabilmektedir.Beklenmedik dış sorunlar sizlere tahmin edemeyeceğiniz ek zaman ihtiyacını da doğuracaktır. İnşaatın zamanında bitmesini sağlamak için yapı olarak bozulan ve nemli olan malzemeleri kullanmanız aslında yaptığınız işin kalitesini düşürecektir.Islak inşaat nemi kurutma sizlere zaman kazandırmanın yanı sıra aynı zamanda itibarınız için de yaptığınız işlerde sizlere yardımcı olacaktır.Islak inşaat kurutma işlemine gerek olmadığını düşünüyorsanız ileride daha önceden önlemini almadığınız sorunlar için yaşayabileceğiniz bazı durumlardan da bahsedebiliriz.

nem alma cihazı

Bina Yapımındaki Islaklığın Giderilmesi Nasıl Olur ?

Özellikle daha bina bitmeden bina içinde meydana gelen rutubet daha önceden yapmanız gereken kurutma işleminin yapılmamasına bağlı olarak ortaya çıkmış olacaktır.Hem yapım aşamasında hem de ileride rutubetin meydana gelmemesi için ekonomik bir çözüm yolu arıyorsanız oldukça geniş ve yüksek alanlarda bile etkili olan cihazları incelemelisiniz. İç cephenin yanı sıra dış cephenin de kurutulmasının en sağlıklı yapılacağı zaman inşaatın yapım aşmasıdır.Yine aynı şekilde zamanında yapılmayan kurutma işlemine bağlı olarak duvarların dökülmesi veya zeminin kabarması da ileride yaşayacağınız sorunlardan bazılarıdır.Islak inşat nemi alma bizimle iletişime geçmeniz dâhilinde hem yapım aşamasında olan inşaatlarda hem de binanın teslim edilmeden önceki son halinde yapmış olduğumuz bir hizmettir.Gerekli kontrollerin inşaat sektöründe her zaman yapılması sizlere artı puan kazandırırken kazanç da sağlayacaktır.

Kurutma işlemi yapılması zaman uğrayacağınız maddi kayıp ile kurutma cihazlarının fiyatları karşılaştırıldığında gerçekten kurutma işlemi yapmamak için bu konudan haberinizin olmaması gerekir diyebiliriz.Oldukça uygun fiyatlara temin edeceğiniz ve ayrıca kiralık olarak da kullanabileceğiniz kurutma cihazları yazın ve kışın da kullanılabilmektedir.İnşaat nem kurutma cihazı uygun bir alan üzerine yerleştirilerek veya monte edilerek çalıştırılmaktadır.Islaklık boyutu ve nem boyutuna göre farklı kapasitedeki cihazlar tercih edilebilir. Sürekli olarak kurutma cihazı kullanacaksınız sizlere en iyi hizmet verecek olan çok fonksiyonlu kurutma cihazlarını uygun taksitler ile satın alabilirsiniz. Sanayi tipi olarak gruplandırdığımız kurutma cihazlarıTüm cihazlarımızın firma garantimiz altında olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.Islak inşaat kurutma hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız veya inşaatlar için kurutma işleminde nasıl bir yol izlendiğini merak ediyorsanız bu konuda en sağlıklı bilgileri almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler