Genel

İstanbul Nem Kurutma

Nem, yapılarda meydana gelen ve çeşitli sorunlara neden olabilen doğal bir unsurdur. Nem oluşumu birçok nedene sahip olabilir. Bunda en büyük neden bölgenin iklim koşullarıdır. Bina inşaatında yapılan hatalar, eksik yalıtım gibi sebeplerden dolayı da fazla nem olabilir. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde nem sorunu yaşamak çok olası bir durumdur. Nem gerek insan sağlığı gerekse çevre için zararlı olabiliyor. Bu nedenle de düzenli olarak nem kurutma işlemi yapmak önemlidir. Nemin kurutma işlemi için birtakım kurutma cihazları kullanılır. Bununla birlikte cihazın nasıl kullanıldığı gibi unsurlar da önemlidir. Nemin kurtulması için profesyonel bir şekilde hareket etmek ve uygun cihazı tercih etmek gerekir.

Nem Kurutma İşlemi Hangi Aşamalar İle Yapılır?

İstanbul’da yaşayan kişilerin birçoğu nem sorununa sahiptir. Birçoğu ise nemli alanlarda yaşamasına ve çalışmasına rağmen bunu dikkate almaz. Ancak fazla nem zaman içinde sorunlara neden olur. Bu yüzden nemin kurtulması mutlaka gereklidir. Nem kurtulmadan önce işlem yapılacak alana gidilir ve keşif yapılır. Alan genişliği, ortamdaki nem miktarı gibi bilgiler ölçülür. Daha sonra kurutma yapılacak alana uygun kapasitede ve özellikte cihazlar seçilir. Bundan sonra ise cihazlar doğru açılar ile alana yerleştirilir ve çalıştırılır. Nemin giderilmesi için bu aşamalara dikkat edilir. Çalışma süresi; alan genişliği, cihaz kapasitesi ve performansı, firma profesyonelliği gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Belirli bir süre sonunda nem alma işlemi tamamlanır ve alanda bulunan fazla nem oranı giderilir. İstanbul ilinde yaşayanların hem kendi sağlığı hem de çevre sağlığı için nem giderme işlemlerini düzenli olarak yaptırması büyük bir öneme sahiptir.

nem alma cihazı

İstanbul Genelinde Nem Kurutma

Kurutek nem giderme ve kurutma firması olarak İstanbul genelinde her ilçeye hizmet veriyoruz. Nemli alanlarda fazla nemin kurutulması için en kaliteli cihaz ve ekipmanlar ile çalışıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize, yetkili personellerimiz ile her zaman yardımcı oluyoruz. Firmamız bu sayede İstanbul’da nem kurutmasında ön plana çıkar. İstanbul içinde herhangi bir yerde nem giderme ve kurutma hizmetleri almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler