Genel

Makarna Kurutma İşlemi:

Makarna kurutma işlemi kapalı depo, hangar gibi alanlarda yapılmaktadır. Bu işlem için kullanılan cihazlarımız kurutulacak makarna miktarına göre değişiklik göstermektedir. Kurutma işlemi, cihazlarımızın sıcak hava üflemesiyle gerçekleşiyor. Cihazların en etkili performansını gösterebilmesi için kurutma işlemi yapılacak bölgenin tamamen kapalı hava almayan bir mekanda yapılması gerekmektedir. Kurutma işlemleri makarna kurutmanıza oldukça yardımcı olmaktadır.

Makarna Kurutma İşleminde Kullanılan Cihazlar:

Makarna kurutma işlemlerinde kullanılan cihazlar kurutulacak makarna miktarına göre değişmektedir. Cihaz modelleri; KT-170, KT-175, KT-355, KT-450, KT-850, KT-350 olarak farklılık göstermektedir. Cihazlarımız %100 yerli üretim olduğu için garanti kapsamı altındadır.

Makarna Kurutma İşlemlerinde Kullanılan Cihazların Özellikleri:

Cihazlarımızın nem alma miktarı 24 saatte 50 Lt ila 150 Lt arasında değişiklik göstermektedir. Ağırlığı 35 ila 70 kilogram aralığındadır. Çalıştığı sırada ortam sıcaklığı 0 ila 40 santigrat derece arasında olması gereklidir. Bağlantı gerilimi 230V’tur. Ses seviyesi, 60 ila 62 desibel arasındadır. Cihazlarımızın boyutları da bu özellikler gibi değişiklik göstermektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler