Genel

Erişte Kurutma İşlemi Yapan Cihazlar

Erişte kurutma işlemi için genellikle depolar tercih edilmektedir. Bu işlem için kullanılan cihazlarımız kurutulacak erişte miktarına göre değişiklik göstermektedir. Erişte miktarı ne kadar fazlaysa cihaz gücü de o kadar artmaktadır. Kurutma işlemi, cihazlarımızın sıcak hava üflemesiyle gerçekleşiyor. Cihazların en etkili performansını gösterebilmesi için kurutma işlemi yapılacak bölgenin tamamen kapalı hava almayan bir mekanda yapılması gerekmektedir. Kurutma işlemleri erişte kurutmanıza oldukça yardımcı olmaktadır.

Erişte Kurutma İşleminde Kullanılan Cihazlar:

Erişte kurutma işlemlerinde kullanılan cihazlar kurutulacak erişte miktarına göre değişmektedir. Cihaz modelleri; KT-170, KT-175, KT-355, KT-450, KT-850, KT-350 olarak farklılık göstermektedir. Cihazlarımız %100 yerli üretim olduğu için garanti kapsamı altındadır.

Erişte Kurutma İşlemlerinde Kullanılan Cihazların Özellikleri:

Cihazlarımızın nem alma miktarı 24 saatte 50 Lt ila 150 Lt arasında değişiklik göstermektedir. Ağırlığı 35 ila 70 kilogram aralığındadır. Çalıştığı sırada ortam sıcaklığı 0 ila 40 santigrat derece arasında olması gereklidir. Bağlantı gerilimi 230V’tur. Ses seviyesi, 60 ila 62 desibel arasındadır. Cihazlarımızın boyutları da bu özellikler gibi değişiklik göstermektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler