Genel

Rutubetli Duvar Nasıl Kurutulur?

Rutubetli duvar kurutma işlemi profesyonel ekipler tarafınca yapılması gereken oldukça hassas bir işlemdir. Amatör olarak yapılan kurutma işlemleri sadece gözle görünen bölgede olur. Daha sonraki zamanlarda rutubet kendini tekrarlar ve aynı sorunları yaşarsınız. Bu sorunların yaşanmaması için firmamız %100 kurutma hizmeti sağlamaktadır. Bu kurutma işlemlerinin nasıl gerçekleştirdiğimizden bahsedelim.

nem alma cihazı

Kurutma İşlemleri Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Kurutma işlemleri, rutubet alma cihazlarımız sayesinde gerçekleşiyor. Bu işlemler 7 ila 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik rutubet olan alanın büyüklüğü ve yoğunluğuyla doğru orantıda artmaktadır. Ekibimiz kurutulacak bölgeyi keşfettikten sonra cihazların kurulumu gerçekleştirilecektir. Cihazlar size önerilen süre miktarınca çalıştıktan sonra ekibimiz tekrardan bölgeyi ziyaret edip rutubetin gidip gitmediğini nem ölçer cihazlarımız ile kontrol edip gerekli bilgiyi sizler ile paylaşacaktır. Kurutma işlemleri bu şekilde sürmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilirsiniz, mesaj veya mail atabilirsiniz.

Şimdi kurutma işlemlerinde kullandığımız cihazlara göz atalım.

Kurutma İşlemlerinde Kullanılan Cihazlarımız:

Cihazlarımız 6 model olup bölgenin büyüklüğüne ve rutubet miktarına göre değişmektedir. Özelliklerine gelirsek; Nem alma gücü 24 saatte maksimum 50 ila 150 litre arasında değişiklik göstermektedir. Cihazlarımızın ağırlıkları ise 35 kilogram ila 70 kilogram arasındadır. Çalışma sıcaklıkları 0 santigrat derece ile 40 santigrat derece arasında değişim göstermektedir. Çalıştığı bölgenin kurutma hacmi ise 300 m^3’ten 850 m^3’e kadar değişmektedir. Cihazlarımızın çalıştığı bağlantı gerilimi 230V’tur. Cihazlarımız için gereken güç 0.75 kW’dır. Cihazlarımızın hem elektrikli modelleri olup hem de mazotlu modelleri vardır. İhtiyaç durumuna göre kullanılan cihazlar değişiklik göstermektedir. Cihazlarımız %100 yerli üretim olduğundan dolayı 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Kendi ürettiğimiz ürünler olduğu için de piyasa değerinden daha uygun fiyatlılardır.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler