Genel

Yeni Yapılan Binalarda Rutubet Olur Mu?

Yeni yapılan binalarda rutubet ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çünkü iç mekanlarda oluşan su buharları kendisinden daha soğuk yüzeye temas ettiği zaman yoğunlaşarak su damlacıkları oluşturmaktadır. Su buharları, mutfak, banyo gibi mekanlarda ortaya çıkar. Evde bitki yetiştirmekte buna dahildir. Yani rutubet, yeni yapılan binalarda sık karşılaşılan problemler arasında yer alır.

Şimdi size bu rutubetlerin nasıl çözüme kavuşabileceğinden bahsedeceğim.

Yeni Yapılan Binalarda Rutubeti Nasıl Yok Ederiz:

Bu işlemler için kullandığımız rutubet alma cihazlarımız sayesinde bu sorunu kolay ve hızlı bir şekilde ortadan kaldırırız. “Peki bu cihazların çalışma sistemi ve prensibi nasıl?” gibi bir soru aklınıza gelmiş olabilir bu soruyu cevaplayalım.

İşlem Süreci ve Cihazlarımızın Çalışma Prensibi:

İlk olarak uzman ekibimiz, rutubet olan bölgeyi incelemek için gelir ve rutubet olan bölgenin büyüklüğünü ve hangi bölgede rutubet varsa cihazlarımız sayesinde ölçer. Daha sonra gerekli cihaz modeli, işlem için gerekli gün sayısı ve cihaz sayısını size bildirirler. Daha sonra cihazlarımız bölgeye nakledilir ve çalışmaları için kurulurlar. Kurulan cihazlar size bildirilen gün sayısı boyunca durmaksınız çalışırlar. Size bildirilen gün dolduktan sonra ekibimiz son kontroller için rutubetlenen ve cihazların çalıştığı bölgeyi kontrol ederler. Eğer rutubet hala varsa cihazlarımız çalışmaya devam eder. Rutubet bittiyse cihazlarımızın kurulumu kaldırılır. İşlemler bu şekilde sürmektedir. Aynı zamanda Cihazlarımız %100 yerli üretim olduğu için 2 yıl garanti kapsamı altında çalışmaktadır.

nem alma cihazı

İşlemler Bittikten Sonra:

Bu işlemler bittikten sonra, rutubetin tekrarlanmaması için evin her gün havalandırılması gerekmektedir. Kaya tuzu lambası yakmanızı tavsiye ederiz. Çünkü kaya tuzu lambası hem güzel koku yayar hem de rutubeti önler. Bu tarz pratik işlemlerle rutubetin tekrar yaşanmasını önleyebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler