Genel

Sudan Etkilenen Laminat Parke Nasıl Kurutulur?

Sudan etkilenen laminat parkeler için kurutma işlemleri profesyonelce yapılması gereken ve tecrübe isteyen bir iştir. Bu yüzden titizlikle çalışan ekibimiz size gerekli bilgileri vermek için keşif ekibimiz gelip kurutulacak bölgeyi inceliyor. Bu inceleme ardından bölge için lazım olan makineler getiriliyor. Daha sonra ekibimiz makineleri uygun şekilde konumlandırdıktan sonra bir kaç laminat parkeyi söküyor. Sökülme sebebi ise makineler parke altını daha sağlıklı kurutması için. Bu işlemler bittikten sonra makineler çalışmaya başlıyor. Makinelerin gün süresi 7 ila 15 gün arasında ortamın durumuna göre değişmektedir. Daha sonra makinelerin kullanım günü dolduğunda uzman ekibimiz gelip tekrardan nem miktarını kontrol ediyor. Eğer nem miktarı normal değerlere geldiyse işlemler bitmiş olup makineler bölgeden çıkarılıyor. İşlemler bu şekilde bitmiş oluyor. Ürünlerimiz %100 yerli üretim olduğu için 2 yıl garanti kapsamı altında oluyor. Unutmayın laminat kurutma işlemleri çok hassas bir işlemdir. Tecrübe gerektiren bir iş olduğu için uzman ekiplerin çalışması gerekmektedir. Sudan etkilenen laminant parke kurutma işlemleri bu şekildedir.

nem alma cihazı

Kullanılan Parke Kurutma Makineleri Neye Göre Belirleniyor?

Kurutulacak olan laminat parkelerin sayısı çok ise makinelerin büyüklüğü de bununla doğru orantılı olmasından dolayı artmaktadır. Aynı zamanda laminat parkenin maruz kaldığı nem yoğunluğuna göre de değişmektedir.

Makinelerin Özellikleri:

Nem alma gücü 24 saatte 50 litre ila 150 litre arasında değişmektedir. Kurutma hacmi 300 m^3 ila 850 m^3 arasında değişiklik göstermektedir. Çalışma sıcaklığı 5 ila 32 santigrat derece arasında değişmektedir. Cihaz ağırlıkları 35 ila 70 kilogram aralığındadır. Çalışırken çıkardığı ses miktarı 60 ila 62 desibel arasında değişiklik göstermektedir. Bu değişikliklerle beraber cihazlarda değişiklik göstermektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

0532 242 94 16

Nem Alma Cihazları
Elektrikli Isıtıcılar
Mazotlu Isıtıcılar
Diğer Ürünler
Nem Alma Cihazları

Elektrikli Isıtıcılar

Mazotlu Isıtıcılar

Diğer Ürünler