Genel

Parkenin Kabarmasını Bu Şekilde Önleyebilirsiniz:

Öncelikle parkenin kabarmasının sebeplerinden bahsedeyim size; Parke kabarmasının en büyük nedenleri arasında çok fazla su ile temas etmesi gelmektedir. Parkenizin kabarmasının diğer bir nedeni ise, çok fazla ısıya maruz kalması ve aşırı rutubet yapmasıdır. Başka bir sebep ise parkenin döşendiği zeminde ıslaklık oluşmasıdır. Bu gibi durumlar arttırılabilir. Şimdi bu sorunların çözüm yollarının en güvenilir ve en kesin çözümlerinden bahsedeceğim. Bu tarz sorunları nem alma cihazlarımız sayesinde önleyebilirsiniz. Cihazlarımızın kullanım süreleri kabaran parkenin alan büyüklüğüyle doğru orantılı olup, ne kadar fazla parke kabardıysa sürede o kadar artıyor. Cihazların kullanım süreleri 7 ila 15 gün arasında değişim göstermektedir.

Cihazlarımızın Çalışma Şekli:

Cihazlarımızın çalışma şeklinden bahsedecek olursak, ilk önce ekibimiz parkelerin kurutulacağı bölgeyi keşfediyorlar. Gerekli cihazlar, bölgenin aciliyeti, nem miktarı, bölgenin büyüklüğü gibi durumlara göre değişiklik göstermektedir. Keşif işlemlerinden sonra lazım olan makine miktarı size bildiriliyor ve cihazlar ekibimiz tarafınca getiriliyor. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra cihazlar çalışmaya başlıyor. Cihazlarımızın maksimum verimde çalışması için bir kaç parke sökülüyor. İçeriye daha hızlı ve daha çok temas etmesi için. Belirlenen gün miktarında cihazlarımız çalıştıktan sonra aynı sorunun tekrar ortaya çıkmaması için nem ölçümü, uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Eğer nem miktarı normal değerlerde çıktıysa cihazların işlemi bitiyor. Cihazlarımız yerli üretim olduğundan dolayı 2 yıl garanti kapsamı altında oluyor.

nem alma cihazı

Bu İşlemde Kullanılan Cihazların Özellikleri:

Bütün konularda olduğu gibi bu konuda da cihazlarımız ortama göre değişiklik gösterebilir. Mesela nemi alınacak parke bölgesinin büyüklüğüne göre cihazlarımızın çekim gücü ve modeli değişmektedir. Nemi alınacak bölge ufak ise çekim gücü daha düşük, yüksek ise doğru orantı ile yüksek çekim gücü olan cihazlarımızı gönderiyoruz.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler