Genel

Yangın Sonrası Koku Giderme Konusunda Ne Yapılabilir ?

Yangın sigortalama sisteminde bulunmayan bir afettir. Çünkü yangının nasıl başlayacağı ve başlayacak zamanı tahmin edilemez ve öngörülemediği için buna tedbir alınamaz. Yangın doğal sebeplerle de çıkabilir bir insandan kaynaklı sebepler ile de çıkabilir.

Yangın dolayısıyla yayılan koku hemen yok edilmezse ilerleyen zamanlarda içerideki eşyalara sineceği için kokuyu gidermek neredeyse imkansızlaşır. Yangın sebebiyle oluşan koku giderme üzerinde durulması gereken ciddi bir konudur. Sadece evi havalandırarak veya ev kokusu spreyleri kullanarak isi ve kokuyu yok edemezsiniz. Bu gibi durumlarda kullanılabilecek firmamızın sizlere sunduğu koku giderme cihazları vardır.

Bu cihazlardan bir tane temin ederek hızlıca is kokusunu yok edebilir ve ortamı ferahlatabilirsiniz. Aynı zamanda bu cihazlardan bir tane kiralayabilirsiniz.

Cihazlar Kokuyu Gidermede Ne Derece Etkilidir?

Firmamızdan cihazı almadan önce yangından dolayı kokan yerleri muhakkak havalandırmalısınız. Ardından yangına sebebiyet veren malzemeyi kaldırıp cihazı kullanacağınız yere getirebilirsiniz. Çünkü cihazla yanan malzemenin bir araya gelmesi sıkıntı oluşturur.

Cihaz ortama en uygun hava temizliğini ayarlayacak ve çalışmaya başlayacaktır. Cihazımız sessiz çalıştığı için sizi rahatsız etmez. Ve cihazın kullanımından sonra sinen is kokusu tamamen yok olacaktır. 

Yangın Sonrası Kalan Koku Ozonla Nasıl Giderilebilir?

Ozonla koku giderme firmamızın verdiği bir diğer hizmettir. Bu uygulama ile tüm kötü kokular giderilir ve ozonla ortamda bulunan hava da yenilenebilir.

Related Posts