Genel

Altı Islanmış Parke Nasıl Kurutulur?

Altı ıslanmış parke kurutma işlemleri, titiz ve profesyonelce yapılması gereken hassas bir işlemdir. Bu işleme başlanmadan önce altı ıslanan parkenin olduğu bölge keşif ekipleri tarafından incelenir. Islanmış alanın büyüklüğü öğrenilir ve tarafımızca size bilgi veririz. Bu işlemlerden sonra uygun cihazlarımız hazırlanır ve size teslim edilmek üzere yola çıkar. Teslim edildikten sonra ekibimiz cihazlarımızı tam performans gösterebilecek şekilde konumlandırır ve kurar. Bir kaç parke yerinden sökülerek, parkenin altındaki ıslaklık daha rahat çıkması ve daha kısa sürede işlemlerin bitmesi sağlanır. Kaç gün çalışması gerektiği size bildirilir. İşlem başladıktan sonra 2 – 3 günde bir performansın nasıl olduğu size sorulur. Eğer herhangi bir problem çıkarsa teknik servis ekibimiz en kısa sürede işlem yapılan bölgede olur. Sorunun kaynağı öğrenilir ve çözüme kavuşturulur. Bütün bu işlemlerdeki en önemli nokta müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyetin sağlanması için elimizden gelen her şeyi yaparız. Parke altındaki suyun bittiğini ölçüm cihazları sayesinde kontrol edilir ve size bilgi verilir. Eğer nem seviyesi normal ölçülere geldiyse cihazlarımız bölgeden kaldırılır. Altı ıslanmış parkelerin işlem süreci bu şekilde ilerler. Şimdi de cihazlarımızın çalışma şeklinden bahsedelim.

nem alma cihazı

Altı Islanmış Parke İçin Kullanılan Cihaz Özellikleri:

Bu özelliklerden bahsetmeden önce, bu cihazlar ortamın büyüklüğüne parke altındaki su yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Nem alma gücü cihazlarımızda 50 ila 150 arasında değişiklik göstermektedir. Tek bir cihazda en az 300, en fazla 800 m³ hacmindeki odalara uygundur. Kilogramı 35-70 arasındadır. Her ürünümüzü kendimiz ürettiğimiz için 2 yıl garanti kapsamı altında oluyor. Ses seviyesi ise 60 desibel ila 62 desibel arasında değişim göstermektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

> Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler