Genel

Mandıralar İçin Ortamdaki Nemi Kontrol Altına Alma Cihazı

Mandıralar bildiğiniz üzere, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların süt elde etmek amacıyla beslenip barındırıldığı, süt ve süt ürünlerinin üretildiği çiftlik ya da üreticiden satın alınan sütlerle süt ürünleri üretip satan yerlere verilen addır. Mandıralar için ortamdaki nemi kontrol altına almak için kullandığımız cihaz, KT-850 nem alma cihazımızdır. KT-850 cihazımızın tercih edilme sebeplerinden en büyüğü bu ürün yüksek hacimli bölgelerde, mandıralarda olduğu gibi çok iş kolaylaştırıyor. Mandıralarda nem olma olasılığı en yüksek bölgelerden biridir. Sık sık karşılaştığımız ve ürünlerimizin tercih edildiği bir bölgedir.

İşlemler Nasıl Gerçekleştiriliyor?

İşlemlerimiz, sizden aldığımız bilgilerden sonra başlıyor. Daha sonra profesyonel ekibimiz mandıranıza gelip keşif yapıyor ve size kaç adet cihaz gerektiğini bildiriyorlar. Bu işlemlerden sonra nem ölçümü yapılıyor. Nemin yoğunluğuna göre cihazların kullanım süreleri hesaplanıyor. Daha sonra cihazlarımız mandıranıza iletiliyor, kuruluyor. Aynı zamanda kurulum ekibimiz tarafından yapılıyor. Cihazlarımız kiralanabilme ve satın alınabilme olarak 2 şekilde hizmetinize sunulmuştur. Bunun yanında ürünlerimiz %100 yerli üretim olduğu için 2 yıl garantimizde oluyor. Cihazlarımız size söylenen süre boyunca çalıştıktan sonra ekibimiz sizi arayarak konu hakkında bilgi alıyor ve ekibimiz gelip nem ölçümü yapıp öncesi ve sonrası şeklinde size bilgi veriyor. İşlem süreçleri bu şekilde gerçekleşiyor.

nem alma cihazı

İşlem Sırasında Kullanılan Cihazımız:

Şimdi, mandıralar için ortamdaki nemi kontrol altına almak için kullandığımız cihazımızı tanıtalım. Cihazımızın modeli KT-850’dir. Bu cihazımızın nem alma gücü maks./24saat:150 Lt olacak şekildedir. 850m³ hacmindeki alanları tek başına kurutabilecek güçtedir. Çalışma sıcaklığı 0 – 40 derece arasında olmalıdır. Ağırlığı 70 kilogramdır. Bağlantı gerilimi 230V’tur. Cihazımız genel hatlarıyla bu özelliklere sahiptir.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler