Genel

Duvardaki Terlemeler İçin Ne Yapabilirim?

Günümüzde duvar terlemesi, sıklıkla karşılaşılabilen problemlerin sıralamasında en üstlerde yer alıyor. Bu durumun çözümlerini sizlerle paylaşacağız.

Terlemeyi Bitirmek İçin;

Duvardaki terlemeleri bitirmek için nem alma cihazlarımızdan faydalanabilirsiniz. Cihazlarımız, terleme olan bölgenin büyüklüğüne ve terleme yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Mesela alan büyüklüğü ne kadar artarsa kullanılan makine miktarı da doğru orantılı olacak şekilde artar. Şimdi size işlem sürecinin nasıl ilerlediğinden bahsedeceğiz.

nem alma cihazı

İşlem Süreci:

İlk olarak terleme olan bölgeye keşif ekibimizi yönlendiririz. Alan büyüklüğü, terleme yoğunluğu, terleme olan bölge, işlem sürecinin ne kadar süreceği vb. unsurları keşfetmek için. Daha sonra bu bilgiler merkeze iletilir. Merkeze iletildikten sonra size geri dönüş sağlanıp, kaç adet, hangi cihaz gerektiği hakkında bilgi verilir. Bu işlemler bittikten sonra cihazlarımız terleme olan bölgeye kurulmak için yola çıkar. Cihazlarımızı kurduktan sonra işlem başlamış olur. Size cihazların çalışması gereken gün miktarı da iletilecektir. Bu gün süresince cihazlarımız uygun şartlar altında çalışır. Tavsiye edilen gün süresi bittikten sonra ekibimiz alan kontrolü için terleme olan bölgeye gelip kontrollerini yaparlar. Nem ölçüm cihazları ile duvardaki terlemenin bitip bitmediğini kontrol ederler. Eğer terleme bittiyse işlem son bulur. Terlemeyi bitirmek bu şekilde gerçekleşir. Şimdi ise terlemesi bitirilmiş duvarların tekrarlamaması için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz.

Terlemesi Bitirilmiş Duvarların Tekrarlamaması İçin Yapmanız Gerekenler:

  • Mutfağınızı mutlaka havalandırmanız gerekmektedir. Çünkü yemek buharları kaynayan su buharı gibi etkenler duvar terlemeleri için oldukça tehlikelidir.
  • Evde çiçek ve bitki yetiştiriyorsanız mutlaka mutfakta yetiştirmelisiniz çünkü, çiçeklerin geceleri yaptığı soluma nedeniyle duvarlarınız da terleme olması muhtemeldir.
  • Evin havalanmasına son derece önem vermeniz gerekmektedir çünkü havasız, basık kalan ev ileride rutubet ve terleme gibi sorunlar ortaya çıkarabilir.

Veya evlerinizde kullanmak üzere ev tipi nem alma cihazı kullanabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler