Genel

Fındık Kurutma İşleminde Kullanılan Cihazlar

Fındık kurutma işlemi için büyük yayvan alanlar tercih edilmektedir. Bu işlem için kullanılan cihazlarımız kurutulacak fındık miktarına göre değişiklik göstermektedir. Fındık miktarı ne kadar fazlaysa cihaz gücü de o kadar artmaktadır. Kurutma işlemi, cihazlarımızın sıcak hava üflemesiyle gerçekleşiyor. Cihazların en etkili performansını gösterebilmesi için kurutma işlemi yapılacak bölgenin etrafı kapalı bir mekanda yapılması gerekmektedir. Kurutma işlemleri fındık kurutmanıza oldukça yardımcı olmaktadır.

Fındık Kurutma İşleminde Kullanılan Cihazlar:

Fındık kurutma işlemlerinde kullanılan cihazlar kurutulacak fındık miktarına göre değişmektedir. Cihaz modelleri; KT-170, KT-175, KT-355, KT-450, KT-850, KT-350 olarak farklılık göstermektedir. Cihazlarımız yerli üretim olduğu için garanti kapsamı altındadır.

Fındık Kurutma İşlemlerinde Kullanılan Cihazların Özellikleri:

Cihazlarımızın nem alma miktarı 24 saatte 50 Lt ila 150 Lt arasında değişiklik göstermektedir. Ağırlığı 35 ila 70 kilogram aralığındadır. Çalıştığı sırada ortam sıcaklığı 0 ila 40 santigrat derece arasında olması gereklidir. Bağlantı gerilimi 230V’tur. Ses seviyesi, 60 ila 62 desibel arasındadır.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları
Elektrikli Isıtıcılar
Mazotlu Isıtıcılar
Diğer Ürünler
Nem Alma Cihazları

Elektrikli Isıtıcılar

Mazotlu Isıtıcılar

Diğer Ürünler