Genel

Sanayi Tipi Nem Alma Cihazı Fiyatları

Sanayi tipi nem alma cihazlarımızın fiyatları, her üründe olduğu gibi boyut ve özellik farkına göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız piyasadaki ürünlere farkla daha uygundur. Bunun sebebi ise üretici firma olmamızdır. İsterseniz bu cihazların fiyatlarını etkileyen unsurlara yakından göz atalım.

Bu faktörler;

Kurutulacak Alanın Hacmi:

Eğer hacim ne kadar büyürse ihtiyaç duyulan makine sayısı da doğru orantılı şekilde artmaktadır. Tabi bu da fiyatlara yansımaktadır. Aynı zamanda kurutulacak bölgenin hacmine göre makinelerin çeşitleri de değişmektedir. Her alana uygun makinelerimiz olduğundan dolayı hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Kurutulacak Nem Miktarı:

Kurutulacak nem miktarı eğer fazla ise bu bölgeye uygun daha güçlü nem alma cihazları sevk edilir. Kademelerimiz bu şekilde artmaktadır. Cihaz modellerimiz ise KT-170, KT-175, KT-350, KT-355, KT-450, KT-850 olmak üzere 6 tür ürünümüz vardır. Şimdi ürünlerimize biraz daha ayrıntılı bakalım.

Ürünlerimiz Hakkında:

Ürünlerimizin nem alma kapasitesi 24 saatte 50 litre ila 150 litre arasında değişiklik göstermektedir. Hacim miktarı ise 300m^3 ila 850m^3 arasında değişiyor. Çalışma sıcaklığı cihazdan cihaza değişiklik göstermektedir. Mesela bazı cihazlarımız 0 santigrat derece ila 40 santigrat derecede çalışırken bazı cihazlarımız 5 santigrat derece ila 32 santigrat derece arasında çalışmaktadır, cihazın boyutu bu sıcaklık farkının en büyük sebeplerinden biridir. Ses seviyesi 60 desibel ila 62 desibel arasında değişiklik göstermektedir. Ağırlıkları ise minimum 35 kilogram iken maksimum 70 kilogramdır. Makinelerin çektiği güç maksimum 0.75 kW şeklindedir. Su hazneleri ise 6 litredir. Cihaz kurulumları profesyonel ekibimiz tarafınca yapılıyor.  

Cihazlarımız %100 yerli üretim olduğundan dolayı aynı zamanda 2 yıl garanti altındadır.

Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.

Nem kurutma çalışmaları sırasında çekilen fotoğrafları görebilmek için tıklayabilirsiniz.

Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler Nem Alma Cihazları Elektrikli Isıtıcılar Mazotlu Isıtıcılar Diğer Ürünler