Genel

Isıtıcı  Kiralama Hizmeti

Soğuk havalarda genelde sanayide, büyük işletmelerde ve inşaatlarda elektrikli ve mazotlu ısıtıcılar kullanılır. Bu ısıtıcılar inşaatlarda bina yapıldıktan sonra betonun  kuruması için kullanılır. Bu ısıtıcıların yapılış ve kullanım özelliklerine göre çeşitleri vardır.

Sanayide ve inşaatta  mazotlu ve elektrikli ısıtıcılar kullanılmaktadır. Bu ısıtıcıları ayrıca hayvan kümeslerinde de kullanılır. Mazotlu ve elektrikli ısıtıcıların kullanımları farklıdır.  Isıtıcıların ortak özellikleri kullanım alanlarının ayni olması, beton kurutma ısınma ihtiyacını karşılamasıdır.

Büyük işletmelerin inşaat halindeyken atılan betonun ve şapın kurumasında kullanılsa da uzun süreli kurutur. İşyerleri bu tür ısıtıcıları kiralamak istediklerinde ısıtıcı kiralama hizmeti veren firmamızla iletişime geçmeleri yeterlidir.

Isıtıcıların  Türlerine göre Özellikleri

Isıtıcı kiralama hizmeti kapsamında  genelde  ısıtıcılar inşaatlarda ürünlerin kuruması, çalışanların ısınması için kullanılır. Bu ısıtıcılar elektrikli ve mazotlu olarak ikiye ayrılır. Elektrikli ısıtıcılar ev tipli veya sanayi tipli olarak ikiye ayrılır.

Ev tipi ısıtıcılar genelde daha küçük  alanların ısıtılmasında kullanılır. Sanayi tipli elektrikli ısıtıcılar ise daha büyük alanlarında ısıtılmasında kullanılır. Bu tip sanayi  ısıtıcılar ısınmak için değil, ısıyla kurutma, perdelenme işlemlerinde de kullanılır.

Elektrikli ısıtıcılar elektrikle çalışır ve enerji tüketimi fazla olur. Mazotlu ısıtıcılar ise mazotla çalışır. Mazotlu ısıtıcılar bacaklı ve bacaksız ısıtıcılar olarak ikiye ayrılır. Mazotlu ısıtıcılar insanların bulunduğu ve baca çekişi olmayan alanlarda kullanıma uygun değildir. 

Isıtıcı Kiralama Hizmet Kalitesi 

Isıtıcı kiralama hizmeti veren firmamız olarak bütün iş sektörlerinin ve inşaat islerinde her tur kurutma ve ısınma ihtiyacını karşılamaktadır. İşletmelere ve hayvan kümesleri için elektrikli veya mazotlu ısıtma makinesi  istediklerinde  kaliteli güvenilir ısıtıcılardan kiralamalarına yardımcı oluruz. Firmamız tüm tedarikçiler için en güvenilir  kiralama hizmetini vermektedir. Ayrıca firmamız beton kurutma ve nem alma hizmeti de veriyor.

Related Posts