Genel

Sanayilerde Kullanılan Elektrikli Isıtıcılar

Sanayilerde kullanıma uygun olan ısıtıcı modelleri çoğunlukla şantiye ve inşaat alanları için özel olarak üretilmiş modellerdir. Bu sebepten dolayı sanayi alanlarında kullanılması durumunda normal ısıtıcılara göre çok daha yüksek seviyede verimlilik vadetmektedir. 12 metreye kadar sıcaklık üfleme özelliğine sahip olan yerli üretim bu cihazlar, mucizevi bir ısınma olanağı sağlamaktadır. Ayrıca sanayi bağlamında her alanda kullanıma da uygundur.

Sanayilerde kullanılan elektrikli ısıtıcılar endüstriyel olarak üretildiklerinden enerji kullanımı konusunda yüksek güce ihtiyaç duyar. Bu elektrik gücü tahmin edileceği üzere sanayi bölgelerinde bulunuyor olmakla birlikte, kullanıma son derece uygun olmaktadır. Bu ısıtma cihazları taşınabilir olduğundan kulanım konusunda pek çok ortamı aralıklı olarak ısıtmaya da olanak sağlamaktadır.

Sanayilerde Kullanılan Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Sanayilerde kullanılan elektrikli ısıtıcı modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Bu modellerin tamamı yerli üretim olmakla birlikte enerji tüketimi konusunda muazzam bir ekonomik tasarruf vadetmektedir. Aynı zamanda taşınabilir olmaları sebebiyle pek çok alanda kullanıma uygundur. Üstelik bu ısıtıcıların iki kademeli çalışma yöntemi bulunduğundan elektrik tesisatlarının uygun olmaması durumunda 30kw yerine 15kw gücünde de çalıştırılabilmektedir. Cihazlara sahip olmadan önce elektrik tesisatının bu cihazların kullanımına uygun olup olmadığı konusunda gerekli araştırmanın yapılması ve bu şartlara göre kara verilmesi gerekmektedir.

Sanayilerde Kullanılan Elektrikli Isıtıcılara Nasıl Ulaşılabilir?

Sanayilerde kullanılan elektrikli ısıtıcılara ulaşmak adına internet sitemiz üzerinden gerekli iletişimi kurabilir ya da belirtilen telefon numaraları üzerinden süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm modeller Türkiye’nin her bölgesine hizmet sağlama konusunda uygun olmakla birlikte her türlü büyüklükte ortamın ısıtılması konusunda etkili sonuçlar vermektedir.

Related Posts