Genel

Sanayi Tipi Mazotlu Isıtıcı İçinizi Bile Isıtıyor

Kurutek güvenceli ile üretilen sanayi tipi mazotlu ısıtıcılar yakıt ile çalışan bir sisteme sahiptir. Böylece pek çok alanda kullanım kolaylığı elde edilmektedir. Çünkü atölye, sera ve inşaat alanlarında mazotlu ısıtıcının kullanılması maddi açıdan uygun olmaktadır. Bunun yanı sıra bu cihazlar sanayi ısıtma uygulamalarında dış mekâna uygun olarak öne çıkmaktadır. Kurutek ile çift kat dayanıklı ve kuvvetli malzemeden üretilmiştir. Pek çok darbeye karşı kendini koruyabilir ve herhangi malzemeye zararı dokunmaz. Peki Kurutek mazotlu ısıtıcılar ne gibi faydalar sağlar ve Kurutek markasını öne çıkaran özellikleri nelerdir?

Mazotlu Isıtıcı Isıtmakla Kalmıyor Verimliliği Arttırıyor

Cihazlar dış mekân dediğimiz sera ve bu tip yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Çevresindeki herhangi bir malzemeye veya insan sağlığına zararı yoktur. Maksimum sıcak havayı yüksek verimlilik ile çevreye verebilmektedir. 20 Litre kadar tank kapasitesiyle 150-200 metre karelik alanı rahatlıkla ısıtabilmektedir. Oldukça az elektrik tüketerek ekonomik açıdan da işletme sahibini rahatlatmaktadır.

Sanayi tipi mazotlu ısıtıcı sıcaklık seviyesini de kontrol edebilmekte ve istenilen sıcaklıklara çıkarabilmektedir. Yüksek kaliteli ve düşük elektrik tüketimi ile ön plana çıkmaktadırlar.

Kurutek Mazotlu Isıtıcıların Standart Özellikleri Nelerdir?

Kurutek markası sektör içerisinde kendi standartlarını oluşturmayı başarmıştır. Buna göre ürettiği mazotlu ısıtıcılar üzerinde belirli bir standart oluşturmuştur. İşte bu özellikler şunlardır:

  • Kurutek markası altında ürünler dayanıklı ve mükemmel bir dizayna sahiptir
  • Dizel ve gazyağı üzerinde kusursuz çalışabilirler
  • Cihazlar üzerinde fan soğutmalı paslanmaz çelik yanma odası bulunmaktadır
  • Alev sensörü vardır gerektiğinde kendini kapatabilir
  • Kesinti koruması vardır, voltaj ayarına göre veya elektrik kesintisine göre çalışır.
  • Aşırı ısınmaya karşı kendini koruma sistemi vardır.
  • Standart yağ seviyesi ayarlama yapılabilir ve gösterge sayesinde kolaylıkla kontrol edilebilir.
  • Yüksek yanma verimliliği sağlar ve geniş hacimli yanma sistemiyle donatılmıştır.
  • Depo, şantiye, fabrika ve atölye gibi alanlarda sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Bu özelliklerin yanı sıra markayı öne çıkarak pek çok avantajı bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile 7/24 iletişime geçebilir ve sanayi tipi mazotlu ısıtıcılarımızı deneyebilirsiniz.

Related Posts