Genel

Kurutek: Kiralık Nem Alma Cihazları – Ev Tipi Rutubet Giderme

Yaşam alanı olarak ön plana çıkan evler her insan için çok önemlidir. Evin içerisinde meydana gelen hasarlar ise hem ev sahibi hemde misafirleri rahatsız etmektedir. Bu noktada ev içerisindeki nem oranı oldukça önemlidir.

Ev sahipleri ne yaparlarsa yapsınlar nem sorununu kendi başlarına çözememektedir. Elbette bunun için nem alma cihazları satılmaktadır. Ancak daimî satın almak istemiyorsak ne yapmalıyız? Bu noktada kiralık nem alma cihazları opsiyonu ile Kurutek markası ön plana çıkmaktadır. Ev tipi rutubet giderme üzerine bu cihazları bir süreliğine kiralayarak sorununuzu kökten çözebilirsiniz.

Cihazların Ev Üzerinde Etkileri Nelerdir?

Nem alma cihazları havadaki su buharı olarak tanımlanan su döngüsünün devir daim yapmasına olanak tanımaktadır. Cihazlar olmadan alanda fazla bir nem birikecek ve sağlınıza zarar verecektir. Astım ve nefes darlığı gibi şikayetleri olan insanların ilaç kullanmalarına rağmen rahatsızlıklarının geçmemesinin en önemli nedeni budur. Çünkü nemli ortamlarda mikroplar çok hızlı türer ve evin içerisine dağılırlar. Havalandırma ve düzenli temizlik ile mikropların tamamından kurtulamazsınız.

Ev tipi rutubet giderme cihazlarını kiralama yoluna giderek tüm bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Üstelik cihaz Kurutek markası altında sigorta kapsamındadır. Yani 2 yıl garantili ve 10 yıla kadar da yedek parça desteği sunulmaktadır. Cihaz bende arızalanırsa çok para öderim, kirala ücreti çoktur veya ne gerek var pencereyi açarım gider gibi düşüncelerinizden kurtulun.

Cihazların Nem Alma Üzerine Avantajları Nelerdir?

Nem alma cihazları gerek yaz gerekse de kış aylarında en çok tercih edilen elektronik aletlerin başında geliyor. Çünkü nem ile en etkili mücadele sadece bu cihazlar ile verilebiliyor. Elbette camı ve pencereyi açarak nemin belirli bir oranda inmesini sağlayabilirsiniz ancak hep sabit kalacak mı? Veya siz sürekli cam ve pencere açabilecek misiniz? Bu cihazlar camı ve pencereyi sürekli açıyor ve üstelik nemi sabit tutmayı başarıyor. Nasıl mı başarıyor?

  • Ev içerisinde nem oranını ölçer ve en ideal seviyeye ayarlamak için sürekli çalışır
  • En kötü koşullarda bile yüzde yüze varan bir sonuç verir.
  • Boyutları küçük olmasından dolayı portatiftir, kolay taşınır.
  • Malzemeleri kalitelidir ve dolayısıyla çok uzun süre sizin için çalışır.
  • Nem ve rutubet üzerinde kesin sonuçlar verir. Tekrar oluşmasını engeller.

Related Posts