Genel

Nem Sorunu Nedir: Kurutek Firması Rutubet Sorununu Nasıl Çözer?

Kurutek firması nem sorunu üzerine özel çalışmalar yürütmektedir. Bu alanda topladığı uzman kadro ile nizami ölçümler ve deneyler yapmaktadır. Bu bağlamda olması gereken nem oranları, ürettikleri nem alma cihazları ile otomatik olarak ayarlanmaktadır. Peki cihazların üzerinde çalıştığı bu sorun nedir? Bu sorun neredeyse tüm kapalı alanlarda karşılaşılan bir problemdir. Elbette oluşması için şu etmenler gereklidir:

  • Kapalı alanlarda bitki ve evcil hayvan beslenmesi
  • Banyo aldıktan sonra kapının kapatılması
  • Balkonsuz dairede yıkanan çamaşırın içeride asılması
  • Yemek sektörü için sürekli tencerelerden yükselen buharın aynı odada kalması

Bu durumlar nem oluşmasında oldukça etkilidir. Yukarıda ki durumlardan kaçınmak için sürekli odaların havalandırılması ve nemin dağılması sağlanmalıdır. Peki odayı havalandırmanız ile bu durumdan tamamen kurtulabilir misiniz? Veya ideal nem oranını yakalayabilir misiniz? Elbette hayır, nem giderme için profesyonel bir yardımcıya ihtiyacınız bulunuyor.

Nem Oluşumu Nasıl Engellenir ?

Nem sorunu ortadan kaldırılması için öncelikle yukarıdaki maddeler dikkate alınmalıdır. Bu durumlardan kaçınılmalı ve odalar sürekli havalandırılmalıdır. Ancak yeterli olmayacağı için bir nem alma cihazı veya aparat tercih etmelisiniz. Bu tip durumlarda kullanıcılar genellikle bir ev tipi cihaz tercih etmekte ve sağlıklı bir yaşama kavuşmaktadır. Çünkü nem çok basit bir sorun değildir, dolayısıyla çözümü de kolay değildir. Tabii Kurutek markasının uzun yıllardır çabasıyla ürettiği bu cihaz tüm işlemlerinizi kısa sürede halletmektedir. Cihazlar bulunduğu ortamı kısa sürede yüzde yüze varan bir başarı oranıyla temizlemektedir. Peki bu ürünün standart özellikleri nelerdir?

Kurutek: Nem Giderme Cihazları Standart Özellikleri

Kurutek firması altında üretilen ev tipi nem sorununu ortadan kaldıran cihazlar standart özellikler taşımaktadır. Her biri alanında en iyi çalışan profesyonel cihazlardır. Bu cihazların nem giderme üzerine marifetleri şöyledir:

  1. Basit kullanım kılavuzu ile yüzde 100 başarı oranı
  2. Kolay ulaşılabilir ve temizlenebilir filtre sistemi
  3. Filtre sisteminde toz, ince tüy ve bakteri yayılmasını engelleyen aparat
  4. Sürekli çalışma ve ilgi istemeyen bir hizmet
  5. Su haznesi dolduğunda uyarı veren bir sistem
  6. Ayarlanabilir nem kontrolü veya otomatik nem kontrol sayacı

Firmanın ürettiği cihazlarda standart olarak yukarıdaki özellikler ve daha fazlası bulunmaktadır. Elbette müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek daha fazla teknik bilgi alabilirsiniz.

Related Posts