Genel

Otopark Kurutma

Otopark Kurutma işlemi ilerleyen teknoloji sayesinde kıs süreler içerisinde yapılır hale geldi. Otopark içerisinde oluşan nemlenme sorununun en önemli nedeni de kapalı bir alan olması ve dışarıdan ışık alamıyor oluşudur. Güneş ışığı görmeyen duvarlar yapım ve kullanım aşamasında kurutma işlemine tabi olmazsa sürekli nemli halde kalacak ve rahatsızlık vermeye başlayacaktır. 

Otoparktaki Nem ve Rutubetin Yok Edilmesi Neden Önemlidir ?

Nemlenme sonucunda küflenme gibi bir sorun da yaşanabilmektedir.  Aracını uzun süreli olarak bir otoparka bırakan insanların da bu manzara ile karşılaşmak istemedikleri bilinir. Bu sorunun yaşandığı bir otoparka da tekrar gelmek istemez. Küflenme gibi rahatsız edici kokuların oluşması da sorunlara yol açacaktır. Bunların hepsi için otopark kurutma işlemini yapabileceğiniz bir nem alıcı cihaz bulunmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek bu konuda profesyonel bir biçimde yardım almanız mümkün.

Otopark Kurutma Hizmet Sonrası Teknik Desteğimiz Devam Etmektedir

Çalışmış olduğunuz ekibimiz nemden arındırdığı alanla ilgili yapılması gerekenleri sizlere aktaracaktır. Daha sonrasında ise iletişimde kalarak fikir alışverişi yapmanız da mümkün. Almış olduğunuz hizmet sonrası nem veya küf gibi sorunları tekrar yaşamayacağınızı cihazlarımız sayesinde bu sorundan tamamen kurtulmanızın garanti olduğunu belirtiyoruz. Eğer memnun kalırsanız, yapılan işlemin ardından firmamıza gelerek işlem için kullanılan nem alıcı cihazları inceleyebilir ve tarafımızdan satın almanız için yardımcı olabiliriz. Size en uygun olan cihazı seçtikten sonra ilerleyen dönemlerde kendiniz kullanabilirsiniz.

Related Posts